Servizo a cargo da empresa: Aucasa
www.aucasabus.com Teléfono: 981 588 811 Fax: 981 588 390
Non dispoñemos de mapa para esta liña
Traxecto de ida
L-V laborables
Porta do Camiño - Peregrina, 8:30* 9:30 10:30 11:30 13:35 14:30* 18:30 19:30* 21:00 22:00
Porta do Camiño - Grixoa, 11:30 14:30* 19:30*
Porta do Camiño - Miramontes, 13:35 18:30 21:00
Porta do Camiño - Pardaces, 7:45* 9:00 9:40 10:30 11:30 14:15 15:05* 18:30 19:30* 21:00 22:00
(*desde San Caetano)Sábados laborables
Porta do Camiño - Pardaces - Peregrina - Grixoa, 8:00 12:30 21:30
Traxecto de volta
L-V laborables
Peregrina - Porta do Camiño, 6:50 7:40* 9:00 10:00 11:00 12:20 14:00* 15:20* 19:00* 20:30* 21:30
Grixoa - Porta do Camiño, 7:25* 12:10 15:10* 20:15*
Miramontes - Porta do Camiño, 7:30* 14:00* 19:00* 21:30
Pardaces - Porta do Camiño, 6:45 7:20* 8:10 9:20 10:00 11:00 12:20 14:40* 15:25* 19:00* 20:30* 21:30
(*a San Caetano)Sábados laborables
Peregrina - Porta do Camiño, 9:00 13:30 22:15
Grixoa - Porta do Camiño, 8:45 13:15 22:00
Observacións horario
- O servizo con saída de San Caetano ás 7:45 funcionará como circular, indo por Monte da Vila ata a Peregrina e voltando desde alí ás 8:05 por Aradas e Pardaces. As viaxes dos sábados irán por Pardaces nos dous sentidos.
- Restrición de tráficos e acceso de usuarios na liña P7:
-Sentido San Caetano / Porta do Camiño hacia Pardaces / Peregrina / Miramontes / A Grixoa: os usuarios poden acceder ao autobús en todas as paradas do percorrido, pero soamente baixarse nas paradas a partir de Monte da Vila (despois do Romaño).
-Sentido A Grixoa / Peregrina / Miramontes / Pardaces hacia Porta do Camiño / San Caetano: os usuarios poden acceder ao autobús soamente nas paradas de Grixoa, Miramontes, Peregrina e Pardaces (todas as previas ao Romaño), e baixarse en calquer parada do seu percorrido.