DE INTERESE SOBRE O TRANSPORTE URBANO
Poden consultar os horarios de inicio e remate das distintas liñas do transporte urbano os días 24, 25, 31 de decembro de 2021, así como o 1 de xaneiro de 2022:
O servizo de transporte urbano os días 24 e 31 de decembro de 2021, REMATARÁ ás seguintes horas (derradeiras saídas con servizo):
Liña 1 Cemiterio de Boisaca – Hospital Clínico, 21:02 / Hospital Clínico – Cemiterio de Boisaca, 20:54
Liña 4 As Cancelas – Romaño, 21:00 / Romaño – As Cancelas, 21:00
Liña 5 Vite – Rocha, 21:00 / Rocha – Vite, 21:00
Liña 6 San Marcos – Os Tilos, 21:10 / Os Tilos – San Marcos, 21:00
Liña 6A Aeroporto - San Marcos – Hórreo (est. Intermodal), 21:15 / Hórreo (est. Intermodal) – San Marcos - Aeroporto, 21:10
Liña 7 Aríns – rúa Valle Inclán, 20:30 / Rúa Valle Inclán – Aríns, 21:00
Liña 8 Tanatorio de Boisaca – Vidán, 21:00 / Vidán – Tanatorio de Boisaca, 21:00
Liña 9 Casas Novas – Cidade da Cultura, 20:20 / Cidade da Cultura – Casas Novas, 20:55
Liña 12 Servizo habitual dun día laborable
Liña 13 Belvís – Xeneral Pardiñas, 21:00 / Xeneral Pardiñas – Belvís, 20:35
Liña 15 Campus Norte – Campus Sur, 20:50 / Campus Sur – Campus Norte, 20:40
Liña C2 Pza. Camilo Díaz Baliño, 20:40
Liña C4 Pza. Camilo Díaz Baliño, 20:20
Liña C5 Polígono de Costa Vella, 20:20
Liña C6 Polígono de Costa Vella, 19:55
Liña C11 Avda. Camiño Francés – Xeneral Pardiñas – Fontiñas, 21:09
Liña P1 Pza. Camilo Díaz Baliño – Folgoso, 20:30 / Folgoso – pza. Camilo Díaz Baliño, 21:00
Liña P2 Pza. Camilo Díaz Baliño – Laraño, 19:10 / Laraño – pza. Camilo Díaz Baliño, 19:50
Liña P3 Pza. Galicia – Susana, 20:00 / Susana – Pza. Galicia, 20:30
Liña P4 Servizo habitual dun día laborable
Liña P6 Rúa da Rosa – Polígono do Tambre, 20:25 / Polígono do Tambre – Rúa da Rosa, 21:05
Liña P7 Pta. Camiño – Pardaces, 18:30 / Pardaces – S. Caetano, 19:00
Liña P7 Pta. do Camiño – Peregrina – Miramontes, 18:30 / Miramontes – Peregrina – San Caetano, 19:00
Liña P8 Rúa Valle Inclán - Reborido, 18:30 / Reborido - rúa Valle Inclán,19:00
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
O servizo de transporte urbano os días 25 de decembro de 2021 e 1 de xaneiro de 2022, COMEZARÁ nos horarios seguintes (inicio dos servizos):
Liña 1 Cemiterio de Boisaca – Hospital Clínico, 10:00 / Hospital Clínico – Cemiterio de Boisaca, 10:00
Liña 4 As Cancelas – Romaño, 10:30 / Romaño – As Cancelas, 10:00
Liña 5 Vite – Rocha, 10:00 / Rocha – Vite, 10:00
Liña 6A Aeroporto - San Marcos – Os Tilos, 10:05 / Os Tilos – San Marcos - Aeroporto, 10:00
Liña 7 Aríns – rúa Valle Inclán, 10:30 / Rúa Valle Inclán – Aríns, 10:00
Liña 8 Camiño dos Vilares – Vidán, 10:00 / Vidán – Tanatorio de Boisaca, 10:30
Liña C2 Pza. Camilo Díaz Baliño, 10:15
Liña C11 Avda. Camiño Francés – Xeneral Pardiñas – Fontiñas, 10:20
Liña P1 Pza. Camilo Díaz Baliño – Folgoso, 10:30 / Folgoso – pza. Camilo Díaz Baliño, 11:00
Liña P2 Pza. Camilo Díaz Baliño – Laraño, 9:30 / Laraño – pza. Camilo Díaz Baliño, 10:00
Liña P3 Rúa Valle Inclán – Susana, 10:00 / Susana – rúa Valle Inclán, 10:30